Gizlilik Politikası

Aşağıda, YILPORT HOLDING A.Ş.’nin (“YILPORT”) bu sitenin kullanıcılarına sağladığı bilgi ve hizmetlere ilişkin hükümler düzenlenmektedir. Kullanıcılar işbu siteye girerek aşağıda belirtilen tüm şartları anlamış, kabul etmiş ve onaylamış sayılırlar.

1. Side’deki tüm dokümanlar YILPORT’un mülkiyetindedir. Bu dokümanlar, çevrimiçi sistemde görüntüle bilmeleri için gerekli olması dışında hiç bir şekilde kopyalanamaz, yeniden düzenlenemez / üretilemez. Yukarıda belirtilenden bağımsız olarak, sitenin sayfalarının yazıcı çıktısı sadece kişisel kullanım için alınabilir.

2. YILPORT web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbir almış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, YILPORT’un web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından YILPORT’un sorumlu olmadığını kabul eder.

3. YILPORT web sitesinde yer alan her türlü fiyat, bilgi, resim, açıklama ve haber (kısaca “bilgi”) sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde, web sitesinde yer alan bilgilerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihai ve güvenilir enformasyonu YILPORT yetkililerinden temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle YILPORT’un herhangi bir sorumluluğunun bulunmadığını kabul eder.